hdr
google plus link

05.03.2018

             Niestety było to już ostatnie głosowanie. Zdjęcie które zdobyło ostatnią nagrodę miesiąca to Zimowe posiedzenie Marleny Kurlapskiej. Teraz pozostał już tylko Wielki Finał podczas Światowego Dnia Meteorologa 20 marca 2018 roku - szczegóły wkrótce. Wszystkim uczestnikom IV edycji Konkursu dziękujemy za udział i wytrwałość, a zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy.


05.02.2018

               Za nami przedostatnie już głosowanie w tej edycji Konkursu. Z pośród nadesłanych zdjęć, najwięcej głosów zebrało zdjęcie Katarzyny Księżnik pt. Popołudniowe zamglenie.


02.01.2018

               Podczas ostatniego głosowania największym powodzeniem i tym samym najwięcej głosów oddaliście na zdjęcie Karoliny Włodarczyk pt. Nowe życie. Zwyciężczyni gratulujemy.


01.12.2017

               Podczas ostatniego głosowania wybraliście zdjęcie Igi Barczyk pt "Bebuś". Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy. Wszystkich chętnych zapraszamy do nadsyłania swoich zdjęć.

                                                                                            


03.11.2017

               Kolejny miesiąc i kolejne głosowanie za nami. Po raz drugi w tej edycji konkursu nagrodę miesiąca zgarnęła Karolina Włodarczyk za zdjęcie "Ułamek piękna".

                                                         

 


02.10.2017

               Na uczelni początek roku akademickiego, a za nami już czwarte w tej edycji Konkursu Fotograficznego głosowanie. We wrześniu wybieraliśmy z ośmiu zdjęć. Tym razem walka o zwycięstwo trwało do samego niemal końca, a wygrało zdjęcie nadesłane przez Karolinę Włodarczyk pod tytułem "Magiczna głębia". Czekamy już na wasze nowe zdjęcia.

 


01.09.2017

               W ubiegłym miesiącu nadesłaliście kolejnych dziewięć ciekawych zdjęć. Tym razem dzięki waszym głosom zwyciężyło zdjęcie Mateusza Zawiasy pod tytułem "Ważka". Jak zwykle zwycięzcy gratulujemy, a pozostałych zapraszamy do nadzsyłania zdjęć do kolejnych etapów Konkursu Fotograficznego.

 


01.08.2017

               Kolejny miesiąc za nami i kolejny zwycięzca wyłoniony w głosowaniu. Znowu wybieraliśmy z pośród dziewięciu nadesłanych zdjęć. Zwycięzcą zostało zdjęcie pod tytułem "Pan Żuczek" nadesłane przez Damiana Dworowskiego. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy pozostałym uczestnikom życzymy szczęścia w kolejnych głosowaniach.

 


03.07.2017

Rozpoczynamy kolejny etap.

              Zwycięzcę czerwcowego głosowania już poznaliśmy. Czas zacząć kolejny etap, można już nadsyłać swoje zgłoszenia.


02.07.2017

Konkurs Fotograficzny.

               Znamy już zwycięzcę czerwcowego głosowania. Z pośród nadesłanych zdjęć wygrała "Kacza rodzinka" autorstwa Kacpra Piasty. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy.

Galeria zdjęć do zobaczenia tutaj.


19.06.2017

Głosowanie.

               Rozpoczynamy głosowanie. W tym miesiącu wybieramy z pośród 9 nadesłanych zdjęć. Zapraszamy do głosowania.